SEFRAN – Prodej střešních a okapových systémů

Naše firma započala činnost v roce 1995 a od té doby prochází neustálým rozvojem jak v oblasti obchodní, tak i v oblasti služeb pro své zákazníky. Sídlo firmy je v Šumperku, naší obslužnou oblastí jsou regiony Šumperk a Jeseník, ovšem výrobky jsme schopni dopravit po celé České republice.

Nabízíme prodej střešních a okapových systémů včetně jejich doplňků. Poskytujeme zázemí pokrývačům, klempířům a jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu přímo v našem areálu. Prodáváme mimo jiné i střešní latě včetně chemické úpravy (moření), desky na záklop střech a na objednávku i hranoly na vazbu.
Dále jsme schopni zajistit například polykarbonátové plotny včetně příslušenství, desky na opláštění budov (CETRIS, OSB, …), střešní okna (VELUX, DAKEA, FAKRO, …). Konkrétní sortiment najdete v menu našich webových stránek, nebo přímo v našem e-shopu.

O kvalitách našich služeb svědčí i fakt, že od roku 2010 fungujeme také jako konsignační sklad světoznámé finské společnosti RUUKKI. Máme tak skladem její nejčastěji používané produkty jako střešní plechové krytiny, spojovací materiál a okapové systémy SIBA.